Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
25 sep 14:30 Be Ready 1 (zon) DIA 1 (zon)
25 sep 12:15 DIA 2 (zon) Bavel 2 (zon)
25 sep 12:00 DIA 4 (zon) FC Right-Oh 3 (zon)
25 sep 12:30 Gesta 2 (zon) DIA 5 (zon)
25 sep 14:30 R.K.S.V. Groen Wit 4 (zon) DIA 7 (zon)
25 sep 11:00 Neerlandia'31 3 (zon) DIA 8 (zon)
25 sep 11:30 RFC 3 (zon) DIA 10 (zon)
25 sep 12:00 DIA 11 (zon) SC Emma 5 (zon)
25 sep 10:00 DIA 12 (zon) Boeimeer 3 (zon)
1 okt 10:00 Dia G Team Dia G Team
1 okt 14:45 DESK JO18-2 DIA JO18-1
1 okt 14:30 DIA JO18-2 WDS'19 JO18-1
1 okt 12:30 DIA JO17-1 Boeimeer JO17-1
1 okt 11:00 SV Capelle JO16-1 DIA JO16-1
1 okt 14:30 DIA JO16-2 Irene'58 JO16-1
1 okt 8:30 Baronie JO15-2 DIA JO15-1
1 okt 12:30 RFC JO15-4 DIA JO15-2
1 okt 9:00 DIA JO15-3 Baronie JO15-8
1 okt 11:00 TSV Gudok JO14-1 DIA JO14-1
1 okt 13:00 Sarto JO14-1 DIA JO14-2
1 okt 10:30 DIA JO14-3 Bavel JO14-3
1 okt 12:30 Madese Boys JO13-1 DIA JO13-1
1 okt 11:45 Bavel JO13-2 DIA JO13-2JM
1 okt 9:00 DIA JO13-3 R.K.S.V. Groen Wit JO13-2
1 okt 9:30 Internos JO12-1 DIA JO12-1
1 okt 10:30 FC Right-Oh JO12-1JM DIA JO12-2
1 okt 9:45 UVV'40 JO12-3 DIA JO12-3
1 okt 11:00 DIA JO12-4 HZ'75 JO12-1JM
1 okt 10:30 DIA JO11-1 TVC Breda JO11-1
1 okt 8:30 Rijsoord JO11-2JM DIA JO11-2
1 okt 10:30 DIA JO11-3 Boeimeer JO11-4
1 okt 11:00 DIA JO11-4 Gesta JO11-1JM
1 okt 9:00 SEOLTO JO10-1 DIA JO10-1
1 okt 10:45 JEKA JO10-4 DIA JO10-2
1 okt 10:00 Boeimeer JO10-3 DIA JO10-3
1 okt 10:00 DIA JO10-4 SCO JO10-2
1 okt 10:45 Moerse Boys JO10-1 DIA JO10-5
1 okt 11:00 DIA JO10-6 HZ'75 JO10-1JM
1 okt 8:45 RFC JO9-2JM DIA JO9-1
1 okt 9:00 DIA JO9-2 Oosterhout JO9-2JM
1 okt 11:00 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-5
1 okt 10:00 DIA JO9-4 Terheijden JO9-1
1 okt 8:30 UVV'40 JO9-3JM DIA JO9-5
1 okt 9:00 DIA JO8-1 DVVC JO8-1
1 okt 10:00 DIA JO8-2 TSC JO8-3
1 okt 9:00 DIA JO8-3 JEKA JO8-6
1 okt 9:00 Molenschot JO8-1 DIA JO8-4
1 okt 11:00 DIA JO7-1 UVV'40 JO7-4
1 okt 11:40 DIA JO7-1 The Gunners JO7-1
1 okt 11:20 JEKA JO7-3 DIA JO7-1
1 okt 14:30 DIA MO20-1 DVVC MO20-1
1 okt 11:00 OVV'67 MO17-1 DIA MO17-1
1 okt 12:00 DIA MO15-1 SAB MO15-1
1 okt 9:00 DIA MO13-1 JEKA MO13-1
1 okt 8:30 TSC MO11-1 DIA MO11-1
1 okt 12:30 DIA O23-1 SC 't Zand O23-2
25 sep 10:00 Nieuwkuijk VR1 (zon) DIA VR1 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!