Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

Wedstrijdverslagen
Zondag 19 Maart
Zaterdag 18 Maart
Woensdag 15 Maart
Zoeken
Programma
Zondag 26 Maart
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
10:00 DIA KPJ Teteringen KPJ 2 1 5
10:00 DIA 6 ZO JEKA 15 4a 4b 2
10:00 Victoria'03 5 DIA 7 ZO
10:30 DIA VR1 Raamsdonk VR1 G. Sinnige 5 6 1
11:30 DIA 2 ZO Terheijden 3 9 10 3
11:30 Beek Vooruit 5 DIA 3 ZO
13:00 JEKA 9 DIA 4 ZO
14:30 DIA 1 ZO Gesta 1 Michielsen, A.J.P.M. 8 7 1
Zaterdag 1 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
08:30 Beek Vooruit JO11-3 DIA JO11-2
08:30 Boeimeer JO11-6 DIA JO11-7
08:30 Baronie JO9-2 DIA JO9-1
08:30 JEKA JO9-10G DIA JO9-6
08:45 Gilze JO11-1 DIA JO11-1
09:00 DIA MO9-1 GRC-14 JO9-4M
09:00 DIA MO15-1 SCO MO15-1
09:00 DIA JO11-6 Klundert JO11-5
09:00 DIA JO9-2 Oosterhout JO9-3G
09:00 DIA JO9-5 Baronie JO9-5
09:00 DIA JO7-1 Boeimeer JO7-1
09:00 DIA JO7-2 Beek Vooruit JO7-3
09:00 DIA JO7-3 Beek Vooruit JO7-4
09:00 DIA JO7-4 Boeimeer JO7-3
09:00 DIA MO11-1 DESK MO11-1
09:00 DIA JO9-4 Boeimeer JO9-6
09:30 DIA JO9-3 Boeimeer JO9-6
09:30 Viola JO11-3 DIA JO11-5
09:45 DIA MO13-2 Taxandria MO13-1
09:45 Beek Vooruit JO9-5 DIA JO9-7
10:00 DIA MO9-1 GRC-14 JO9-4M
10:00 Beek Vooruit JO11-9 DIA JO11-4
10:00 Irene'58 JO13-3 DIA JO13-5
10:00 Boeimeer JO9-4 DIA JO9-4
10:00 DIA JO15-2 Olympia'60 JO15-1
10:00 Boeimeer JO9-4 DIA JO9-3
10:00 DIA MO11-1 DESK MO11-1
10:00 DIA MO13-2 Taxandria MO13-1
10:00 DIA JO7-3 Beek Vooruit JO7-4
10:00 DIA JO11-6 Klundert JO11-5
10:00 DIA JO7-1 Boeimeer JO7-1
10:30 DIA JO13-1 Roosendaal JO13-2
11:00 DIA JO13-6 JEKA JO13-11
11:00 DIA JO13-4 HZ'75 JO13-1
11:00 DIA MO15-1 SCO MO15-1
11:15 DIA JO15-4 Boeimeer JO15-5
11:15 JVOZ JO12-1 DIA MO14-1
11:15 DIA JO15-2 Olympia'60 JO15-1
11:15 DIA JO13-1 Roosendaal JO13-2
11:30 DIA JO13-2 Madese Boys JO13-2
12:00 DIA JO13-3 ONI JO13-1
12:30 Oosterhout JO17-2 DIA JO17-2
12:30 Kogelvangers JO17-1 DIA JO17-3
12:45 DIA MO17-1 SSC'55 MO17-1
12:45 DIA JO13-3 ONI JO13-1
13:00 DIA JO15-4 Boeimeer JO15-5
13:00 DIA JO13-2 Madese Boys JO13-2
13:00 DIA JO13-6 JEKA JO13-11
13:00 Zundert JO17-2 DIA JO17-5
13:00 Bavel JO17-1 DIA JO17-1 Dyne, K.J.
13:15 Boeimeer JO15-1 DIA JO15-1
14:30 DIA JO17-4 Terheijden JO17-2
14:30 DIA JO15-3 VVR JO15-2
14:30 DIA MO17-1 SSC'55 MO17-1
14:30 DIA 1 ZA Rillandia 1 Peijnenburg, W.J.G.M.
14:30 DIA 2 ZA Boeimeer 2 Koreman, H.J.K.
15:30 Bavel JO19-1 DIA JO19-1 Reijne, T.
Zondag 2 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
10:00 DIA 5 ZO Groen Wit 3 H. Zuidema
10:30 DIA MO14 Topshelf GSN Nederland 013 5 6 1
11:00 SC Emma 2 DIA 2 ZO Asperen, F. van
11:00 DIA 7 ZO ST TPO/VOV 3 P. van Koulil
11:00 Molenschot 3 DIA 6 ZO
12:00 DIA 3 ZO Baronie 3 I. Emmen
12:00 DIA 4 ZO WDS'19 3 J. Verstegen
12:00 KAA Gent M016 DESTO MO16 1 2 3
13:30 UVVA MO17 JVOZ O17 5 6 2
14:30 Sprundel 1 DIA 1 ZO Ben Sellam, K.
14:30 JEKA VR2 DIA VR1
Maandag 3 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
19:15 Groen Wit JO15-1 DIA JO15-1
19:45 DIA JO17-5 Madese Boys JO17-3
Woensdag 5 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
18:30 DIA JO9-3 TSC JO9-3
18:30 DIA JO9-4 Unitas'30 JO9-8
18:30 Roosendaal JO12-1 DIA MO14-1
18:30 DIA JO9-3 Unitas'30 JO9-8
18:30 Baronie MO15-2 DIA MO15-1
Donderdag 6 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
18:45 Bavel JO11-3 DIA JO11-3
Zaterdag 8 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
08:30 Madese Boys JO9-2 DIA JO9-2
08:30 Beek Vooruit JO9-7 DIA JO9-4
08:30 Boeimeer JO9-5 DIA JO9-5
08:45 Moerse Boys JO13-2 DIA JO13-4
08:50 Baronie JO7-2 DIA JO7-1
09:00 DIA JO11-4 Unitas'30 JO11-8
09:00 DIA JO11-7 TVC Breda JO11-6G
09:00 DIA JO11-5 Advendo JO11-4G
09:00 DIA JO9-1 TVC Breda JO9-1
09:00 DIA JO9-7 Neerlandia'31 JO9-2
09:00 DIA JO7-2 JEKA JO7-3
09:00 DIA JO7-3 Baronie JO7-4
09:15 NEO'25 MO11-2 DIA MO11-1
09:30 Advendo JO9-2 DIA JO9-3
09:30 Advendo JO9-2 DIA JO9-4
09:45 TSC JO9-3 DIA JO9-4
09:45 TSC JO9-3 DIA JO9-3
09:45 Wernhout JO11-1 DIA JO11-2
10:00 DIA JO11-1 JEKA JO11-2G
10:00 DIA JO7-5 Terheijden JO7-2
10:00 Uno Animo JO9-3M DIA MO9-1
10:00 VOAB MO13-1 DIA MO13-2
10:15 DESK JO15-6 DIA JO15-4
10:30 SV Capelle JO15-1 DIA JO15-2
10:30 DIA JO11-3 JEKA JO11-7G
10:30 Zwaluwe JO11-4 DIA JO11-6
10:30 Baronie JO7-5 DIA JO7-4
10:30 Taxandria MO13-1 DIA MO13-1
11:00 DIA JO13-5 DIA JO13-6
11:00 DIA JO13-5 DIA JO13-6
11:00 PCP JO9-1 DIA JO9-6
11:15 DIA JO17-5 Baronie JO17-6
11:30 DIA JO17-2 Internos JO17-3
11:30 DIA JO15-1 Klundert JO15-1 Kuijk, P. van
11:45 DIA JO19-2 SSC'55 JO19-1
12:00 Unitas'30 JO17-5 DIA JO17-4
12:45 Bavel MO15-1 DIA MO15-1
13:00 TSC JO13-2 DIA JO13-3
13:00 Bavel JO13-2 DIA JO13-2
14:30 DIA MO14-1 Roosendaal JO12-1
14:30 Kogelvangers 1 DIA 1 ZA Heijnen, R.W.
14:30 VVR 3 DIA 2 ZA
14:30 DIA JO17-1 Baronie JO17-2 Otte, W.C.
14:30 UVV'40 JO13-1 DIA JO13-1
14:30 DIA JO17-3 Chaam JO17-1
14:30 DIA MO17-1 TSC MO17-1
15:00 Beek Vooruit JO19-1 DIA JO19-1 Voesenek, A.L.M.
18:00 Bavel JO15-3 DIA JO15-3
Zondag 9 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
10:00 DIA 6 ZO Groen Wit 5 J. Verstegen
10:00 Boeimeer 4 DIA 5 ZO
10:15 Cluzona 4 DIA 7 ZO
11:00 Veerse Boys 3 DIA 4 ZO
11:30 DIA 2 ZO VVR 2
12:00 MOC'17 4 DIA 3 ZO
14:30 DIA 1 ZO VCW 1 Heijden, C.G.J.M. van der
14:30 RKsv RCD VR1 DIA VR1
Zaterdag 15 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
00:00 JEKA JO13-11 DIA JO13-6
08:30 Boeimeer JO9-6 DIA JO9-3
08:30 Boeimeer JO7-1 DIA JO7-1
08:30 Boeimeer JO7-3 DIA JO7-4
08:30 Boeimeer JO9-6 DIA JO9-4
08:30 Oosterhout JO9-3G DIA JO9-2
08:45 Klundert JO11-5 DIA JO11-6
09:00 DIA JO11-4 Beek Vooruit JO11-9
09:00 DIA JO11-7 Boeimeer JO11-6
09:00 DIA JO11-5 Viola JO11-3
09:00 DIA JO9-1 Baronie JO9-2
09:00 DIA JO9-4 Boeimeer JO9-4
09:00 DIA JO9-6 JEKA JO9-10G
09:00 DIA JO9-7 Beek Vooruit JO9-5
09:30 ONI JO13-1 DIA JO13-3
09:30 Beek Vooruit JO7-3 DIA JO7-2
09:30 DIA JO9-3 Boeimeer JO9-4
10:00 DIA JO11-1 Gilze JO11-1
10:00 DIA JO11-2 Beek Vooruit JO11-3
10:00 JEKA JO13-2 DIA JO13-1
10:00 SSC'55 MO17-1 DIA MO17-1
10:15 Taxandria MO13-1 DIA MO13-2
10:30 DIA JO11-3 Bavel JO11-3
10:30 GRC-14 JO9-4M DIA MO9-1
10:30 Beek Vooruit JO7-4 DIA JO7-3
11:00 DIA JO13-5 Irene'58 JO13-3
11:00 DIA MO15-1 Good Luck MO15-1
11:00 Unitas'30 JO12-1 DIA MO14-1
11:00 HZ'75 JO13-1 DIA JO13-4
11:15 DIA JO17-5 Gilze JO17-3
11:30 DIA JO17-2 JEKA JO17-4
11:30 Terheijden JO13-1G DIA JO13-2
12:00 DESK MO11-1 DIA MO11-1
12:00 Baronie JO9-5 DIA JO9-5
13:00 Chaam JO15-2 DIA JO15-4
14:30 DIA JO17-4 JEKA JO17-9
14:30 DIA JO15-3 Boeimeer JO15-3
14:30 Chaam JO19-1 DIA JO19-2
14:30 DIA 1 ZA NOAD'67 1
16:30 DIA 5 ZO UVV'40 5
17:30 Baronie JO17-5 DIA JO17-3
Maandag 17 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
08:45 VOAB JO11-6 DIA JO11-3
09:00 DIA MO13-1 Streefkerk MO13-1
10:00 UVV'40 5 DIA 5 ZO
10:30 DIA JO13-1 WDS'19 JO13-1
14:30 UVV'40 1 DIA 1 ZO Baars, L.
Dinsdag 18 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
19:00 Unitas'30 JO12-1 DIA MO14-1
Zaterdag 22 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
08:30 JEKA JO11-18 DIA JO11-6
08:45 Gilze JO11-1 DIA JO11-1
08:45 VVR JO11-2 DIA JO11-3
09:00 DIA JO9-2 TSC JO9-4
09:00 DIA JO9-4 WDS'19 JO9-2
09:00 DIA JO9-6 Bavel JO9-4
09:00 Uno Animo JO13-1 DIA MO14-1
09:25 Baronie JO7-1 DIA JO7-1
09:30 DIA JO9-3 WDS'19 JO9-2
10:00 Madese Boys JO15-3 DIA JO15-3
10:00 SAB JO9-1 DIA JO9-5
10:00 Beek Vooruit JO9-4 DIA JO9-4
10:30 DIA JO13-1 Oosterhout JO13-1 8 7 3
10:45 Advendo JO11-3 DIA JO11-4
11:00 DIA MO15-1 SC 't Zand MO15-2
11:00 Rijen JO9-7 DIA JO9-7
13:00 Beek Vooruit JO17-5 DIA JO17-4
13:30 Beek Vooruit JO9-4 DIA JO9-3
14:30 DIA 2 ZA VVR 3
14:30 DIA JO17-1 VVR JO17-1
14:30 UVV'40 JO17-1 DIA JO17-2
14:30 DIA MO17-1 Oosterhout MO17-1
Zondag 23 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
10:00 JEKA 8 DIA 4 ZO
10:00 Gilze 5 DIA 6 ZO
11:00 DIA VR1 SC Emma VR1
11:00 OMC 2 DIA 2 ZO
12:00 IFC 3 DIA 3 ZO
14:30 Terheijden 1 DIA 1 ZO
Zaterdag 29 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
08:30 Irene'58 JO9-1 DIA JO9-3
09:00 VVR JO13-1 DIA JO13-1
09:00 DESK JO13-2 DIA JO13-2
09:00 DIA JO9-4 TSC JO9-3
09:00 DIA JO9-4 Advendo JO9-2
10:00 Irene'58 JO13-3 DIA JO13-6
10:00 DIA JO15-2 JEKA JO15-4
11:00 DIA MO15-1 Boeimeer MO15-1
11:00 The Gunners JO15-1 DIA JO15-1
11:15 DIA JO15-4 TVC Breda JO15-4
11:30 DIA JO17-2 Baronie JO17-4
11:30 Madese Boys JO11-1 DIA JO11-1
12:00 Good Luck JO19-1 DIA JO19-2
12:00 DIA JO13-3 Boeimeer JO13-3
12:45 VVR JO17-2 DIA JO17-5
14:30 DIA JO17-4 Moerse Boys JO17-2
14:30 DIA JO15-3 Blauw Wit'81 JO15-2
14:30 Gesta JO17-1 DIA JO17-3
14:30 DIA 1 ZA Olympia'60 1
14:30 DIA JO17-1 SC Gastel JO17-1
14:30 DIA MO14-1 Oranje Wit JO12-1
14:30 Wieldrecht JO19-1 DIA JO19-1
Zondag 30 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Kleedk thuis Kleedk uit Veld
10:00 DIA 5 ZO Baronie 4
10:00 SAB 4 DIA 6 ZO
11:00 DIA VR1 TPO VR1
11:00 DIA 7 ZO Internos 7
12:00 JEKA 5 DIA 2 ZO
12:00 DIA 3 ZO Beek Vooruit 6
12:00 ZBC'97 2 DIA 4 ZO
14:30 DIA 1 ZO SC Emma 1